Letěl výherce H-Triatlon Tour 2016 na Hawai nebo ne?

Asi si ten moment vybaví většina z vás. Je sobota 6. srpna 2016. Všichni závodníci 23. ročníku Houmrova triatlonu jsou již v cíli a čeká se na vylosování hlavní ceny H-Triatlon Tour. Tou byla letenka na Hawai, kde se v říjnovém termínu odehrál legendární triatlonový závod Ironman.

dsc_2195

V tom se na podiu v Jiříkově objevil sám Karel Gott! Několik stovek závodníků a jejich příznivců netajilo úžas a každou chvíli aplaudovalo a bavilo se vtipným komentářem legendárního zpěváka. Ale pak přišla ta chvíle, kvůli které Mistr do Jiříkova dorazil. Každý závodník, který se účastnil alespoň tří závodů H-Triatlon Tour, se ocitnul ve slosování o hlavní cenu.

Karel Gott oznámil jméno vítěze: „Petr Ginzel“! Pod pódiem se ozval radostný výkřik a vítěz už se hrnul na podium, aby si převzal svou cenu a těšil se, jak zažije atmosféru legendárního Ironmana.

img_2611

Nakonec však po pár dnech Petr po telefonu řekl, že v říjnovém termínu odcestovat nemůže a výhry se s těžkým srdcem vzdává. Po krátké rozmluvě jsme se domluvili na náhradě. Petr od nás obdrží startovné na všechny závody v nové sezoně, víkendový pobyt s polopenzí pro 2 osoby v Hotelu Lesní Chata v Kořenově a společně s námi se připojí k částce, kterou věnujeme projektu Srdcerváči!

I díky Petrovi tak na účet Srdcerváčů putovalo po sezoně 25 tisíc korun! Navíc jsme do katalogu přispěli Srdcerváčům i několika dárky v podobě startovného a celkově je tak v sezoně 2016 podpořili téměř 30 tisíci Kč! Svou částí přispěl každý z vás zakoupením startovného nebo trička.

Děkujeme za důvěru a slibujeme, že i v roce 2017 budeme pomáhat!

organizační tým H-Triatlon

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru