Platíme s NFCtron – bezkontaktní placení

Placení na festivalu bude nově díky čipovému náramku NFCtron rychlejší, přehlednější a bezpečnější!

– budete se moci pohybovat po akci bez peněženky a telefonu (ideální pro děti)
– okamžitý přehled o útratě
– vrácení nevyužitého kreditu na účet (žádost o vrácení zaslat max. do 14 dní od akce)
– účet NFCtron využijete i na dalších akcích v ČR i v Evropě

Každý návštěvník HoumrFestu získá čipový náramek, který bude sloužit pro placení v celém areálu. Na čip si jednoduše dobijete kredit a pak už jen při placení na stáncích přiložíte náramek s čipem a během vteřiny máte zaplaceno.

Kdykoliv budete moci sledovat svoji útratu online a nevyužitý kredit si bezplatně budete moci nechat vrátit na Váš bankovní účet max. do 14 dní od akce.

Dobíjení kreditu na místě bude možné hotově i kartou (je účtován manipulační poplatek 30Kč).
Přednabití kreditu online dopředu je bez poplatku.

Více na NFCtron.com

Tip:
Pro ještě lepší přehled doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci NFCtron ****pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené objednávky, dostávat notifikace o jednotlivých platbách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí načíst si čip do mobilní aplikace NFCtron a pomocí 3 kliknutí si o vrácení kreditu na bankovní účet zažádat. O vrácení kreditu si můžete zažádat až 14 dnů od ukončení akce. Peníze v hotovosti se nevrací.

Nevíte si rady? Obraťte se na Support NFCtron na e-mailu info@nfctron.com.

Přejít nahoru