Finep Terénní triatlon Praha 15 se blíží!!!

V neděli 26.6.2016 se už počtvrté uskuteční Finep Terénní triatlon. Závodníci a diváci si užijí překrásné prostředí Hostivařského lesoparku a skvělé zázemí sportovního areálu RZ v Turínské ulici, kde bude umístěn prostor cíle a centrum závodu.

K finanční prémii ve výši 5.000,- přidáváme spoustu skvělých cen, ovoce, energetických nápojů, gelů a tyčinek. Už variantě GOLD mají závodníci v ceně také triko z limitované edice závodu. I tento náš závod komentuje skvělý sportovec, redaktor ČT a železný muž Stanislav Bartůšek.

Ondřej Teplý - 1. vítěz na trati SPORT v čase 2:05:32 (2013)
Ondřej Teplý – 1. vítěz na trati SPORT v čase 2:05:32 (2013)

Novinkou jsou také kratší vzdálenosti pro HOBBY triatlon, který se tak stávají ještě více možností pro širokou veřejnost k ochutnání první triatlonu v životě. Na delších tratích uvidíte také borce jako jsou Tomáš Mika (mistr ČR v dlouhém triatlonu), Ondřej Teplý (účastník IM na Havaji), Josef Pavlík (další skvělý triatlet a havajský ironman).

Ještě než odstartují dospěláci, uskuteční se bežecké a duatlonové závody dětí a žactva!!! Všichni se můžou těšit na čipovou časomíru, startovní čísla a spoustu pořadatelů na trati.

Těšíme se na setkání na startu!!!

REGISTRACE na všechny závody spuštěna na www.sportt.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru