Největší ozdobou 22. ročníku Houmrova triatlonu a celé H triatlon TOUR 2015 byly vaše sportovní výkony

Celkem 294 závodníků v nejrůznějších věkových kategoriích se v sobotu 1.8.2015  vydalo na trať Houmrova triatlonu. Letošní ročník byl plný změn. Plavecká část byla přesunuta na rybník Mexiko. S ohledem na počet závodníků se tento krok ukázal jako správný. Příští rok na přání závodníků rozdělíme navíc start vlny KLASIK a HOBBY. Cyklistika si vyžádala další změnu. Tradiční trať je narušena výkopovými pracemi a proto se jelo na trati Jiříkov – Filipov – Zámeček – Jiříkov. Zatím máme na novou trasu pozitivní ohlasy, zejména na vzkazy vyzdobené stoupání na Vyhlídku, kde závodníkům pěkně zvonil Radko Kamenický a celá řada diváků. Řada sporťáků a klasiků nechtěla kroužit po kilometr dlouhém okruhu. Běžecká část se tak z části vrátila na historickou trasu, která míří k obrátce až za Duhový rybník.
Děkujeme ještě jednou všem za pochopení vyvolaných změn. Pro příští rok uděláme maximum pro uzavření jednoho jízdního pruhu a jeho vyhrazení pouze pro závodníky. Toto považujeme za zásadní! Ještě větší časový prostor poskytneme dětským závodům, na které letos dorazilo 60 dětí. Děkujeme !!! Jsme velice rádi, že do Jiříkova zavítal patron letošní TOUR, profesionální závodník a skvělý kamarád Tomáš Mika, komentátor a redaktor České televize Stanislav Bartůšek, kamarád, několikanásobný účastník a autor mnoha upoutávek na náš závod Petr Čtvrtníček. Všem moc moc děkujeme. Ale největší ozdobou letošního ročníku byly vaše sportovní výkony!!
Houmrův triatlon byl letos součástí bodované série závodů H Triatlon TOUR 2015. Proto nesmíme zapomenout na výsledky letošné série. Hlavní cenu TV LG si dnesl Luděk Špiner s celkovým ziskem 474 bodů. Druhé místo patří Barboře Leznové, které scházelo pouhých 20 bodů na první místo. Oba zmínění získávají startovné zdarma na náš seriál závodů v roce 2016. Děkujeme velice všem, kteří s námi prožili celou letošní TOUR. Počet závodníků nás mile překvapil a věříme, že nám zachováte přízeň.
Dovolte nám, i za vás závodníky, poděkovat sboru dobrovolných hasičů v Jiříkově, městské policii Jiříkov, Policii ČR Rumburk, městu Jiříkov, panu starostovi Michalu Majákovi za spolupráci a pomoc, bez které by to prostě nešlo. Děkujeme!
Vážení sportovci, děkujeme vám za skvělé sportovní výkony, nasazení, emoce a přízeň. Uděláme maximum pro vylepšování všech našich závodů a jednotlivých součástí. Omlouváme se vám za případné komplikace a trable, které jste mohli prožít. Rádi uvítáme vaše náměty, připomínky, kritiky a pochvaly….
Letošní sezóna H triatlonu je mrtvá!! AŤ žije ta další!!
Kompletní výsledky letošní TOUR naleznete na www.htriatlon.cz v sekci hlavní závody

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru