Informace pro závodníky – Houmrův triatlon 2017

V sobotu se těšíme na setkání na startu 24. ročníku Houmrova triatlonu v Jiříkově!

Závod komentují Stanislav Bartůšek a Petr Kumpfe za doprovodu DJ Aleše Matouška. 

POLOHA
Sportovní areál města Jiříkov GPS 50.9893825N, 14.5678619E

PARKOVÁNÍ
Parkování je zajištěno za a před areálem. Ve voze, prosím, nenechávejte na viditelných místech cennosti!!

Stanové městečko

V areálu bude již od pátku včetně sprch a WC

PRESENTACE
Presentace pro všechny kategorie bude probíhat v centru závodu v označeném stanu  a to v pátek 4.8.2017 od 17.30 do 18.30 hodin a v sobotu 5.8.2017 od 8.00 hodin do 9.00 hodin!!! Presentace pro závodníky se startovným PREMIUM bude probíhat v označeném stanu.

Obdržíte startovní set – obálku (startovní číslo, číslo – samoplepku na kolo, číslo samolepky na přilbu, čip s neoprenovým páskem, lístek do tomboly), tašku s energetickým balíčkem (dle úrovně startovného), pivem, plaveckou čepicí.

Obdržíte modrý očíslovaný pytel pro uložení věcí po plavecké části (zanecháte v depu v místě startu), věci vám převezeme do depa v centru závodu.

Čip Vám bude sejmut v cílovém prostoru, případně odevzdejte časoměřičům! Pokud jste mladší 18 let, bude od Vás při presentaci požadován souhlas zákonného zástupce.
 
JAK NA TO

Jak na triatlon se dozvíte v pátek v 18.00 hodin v centru závodu při povídání s triatletkou Veronikou Mikovou

UCHYCENÍ STARTOVNÍHO ČÍSLA
Startovní číslo si pomocí gumičky (bude k dispozici) umístíte na záda (cyklistická část) a hrudník – břicho (běžecká část). U stanu s prezentací budou pořadatelé, kteří Vám namalují startovní číslo na ruku a nohu!!
Štafety si čip a číslo předávají vždy v depu po každé části závodu (i plavecké).
Pokud by se Vám i přesto povedlo odstartovat bez čipu, nahlaste toto v cíli v modrém časoměřičském voze APACHI. Start pod cizí identitou je zakázán a povede k diskvalifikaci.

ROZHODČÍ, TECHNICKÝ DELEGÁT, POŘADATELÉ
Respektujte, prosím, pokyny rozhodčích, technického delegáta, pořadatelů, městské policie a Policie ČR.

WC, umyvadla, pitná voda, sprcha
V centru závodu budou mobilní toalety, pevné toalety a sprchy.

OBČERSTVOVACÍ STANICE
Dostatek pitné vody a iontového nápoje bude v občerstvovací stanici u běžeckého koridoru v centru závodu. K dispozici bude také ovoce.

ÚSCHOVNA
Úschovna bude zajištěna ve stánku, kde bude probíhat prodej našich triček na podporu Zbyňka Švehly a nadace Srdcerváči. Přesto Vás žádáme, abyste s sebou nebrali žádné cennosti. Cena úschovy je 20 Kč (zdarma, když si koupíte naše triko…)

START ZÁVODŮ a DEPA PRO HOBBY, KLASIK, SPORT

Ukládání věcí do číslovaného Depa na běžeckou část v centru závodu začíná v 8.30 hodin a končí v 9.30 hodin!! Do Depa mají vstup pouze registrovaní závodníci!! Rozprava se uskuteční v 9.40 hodin. V 9.45 hodin následuje společný RYCHLÝ přesun na místo startu (rybník Mexiko). Okamžitě po příjezdu na start následuje uložení kol a věcí do Depa na cyklistickou část v místě startu (nečíslované depo). Start ve vlanách dle propozic a dle pokynů moderátora!

CYKLISTICKÁ ČÁST HOBBY, KLASIK, SPORT
Cyklistickou část je nutné dokončit v době trvání dopravního omezení (10.00 – 12.00 hodin). Na cyklistické části je zakázáno přejíždění do protisměru!! Povolená je jízda v háku! Z tohoto důvodu je zakázané časovkářské kolo (viz. Pravidla). Na trati budou pořadatelé, Městská policie a Policie ČR, dobrovolní hasiči. Provoz bude v pravém jízdním pruhu omezen, přesto dbejte zvýšené pozornosti!!! Děkujeme. Počet okruhů dle propozic.

BĚŽECKÁ ČÁST HOBBY, KLASIK, SPORT
Běžecká část pro tratě SPORT a KLASIK začíná výběhem z depa v centru závodu. Jedná se o okruh v délce 5 km (asfalt, tráva). Na nejvzdálenějším místě bude probíhat kontrola průběhu. Běžecká část pro trať HOBBY se uskuteční v areálu. Na běžecké trati je umístěna občerstvovací stanice. Počty okruhů dle propozic.

OBČERSTVOVACÍ STANICE
Je umístěna na běžecké trase před cílovým prostorem. Bude připraven iontový nápoj, voda a ovoce (v průběhu závodu i po dokončení závodu).

DĚTSKÉ TRATĚ benjamínci, vlčáci, předžáci, mladší a starší žáci
Závody probíhají v areálu. Časy startů dle propozic. Umístění depa, místa startu sdělí moderátor s dostatečným předstihem.

VÝSLEDKY
Budou průběžně vystavovány na stojanu v centru závodu. Do 20 minut po uveřejnění výsledků je možné podat prostest u ředitele závodu nebo v časoměřičském voze. Závodník, který nahlásil svoje mobilní číslo, obdrží sms zprávu se svým časem a pořadím, v odpoledních hodinách se výsledky objeví i na internetu na www.htriatlon.czwww.facebook.com/htriatlonwww.sportovniservis.cz

DOPROVODNÝ PROGRAM
Program společnosti Ekokom „Tonda Obal“ (soutěže pro děti, skákací hrad). Maskot Lev Houmr

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
Benjamínci a Vlčáci budou dekorování v průběhu dopoledne. Ostatní kategorie dle informací poskytnutých moderátorem.

TOMBOLA
Po vyhlášení výsledků proběhne tombola.

Předpověď POČASÍ zatím hovoří o velmi dobrých podmínkách polojasno, denní teploty 24°C

HUDEBNÍ FESTIVAL
Po ukončení závodu v 15.00 hodin začíná hudební festival (Pavel Callta, FROM, František Nedvěd a další). Vstup ZDARMA

Nezbývá nám než Vám na závěr popřát, aby se Vám závod podařil a líbil, a o to se budeme snažit co nejvíce. Tělo musíme překvapit!!!

DŮLEŽITÉ ODKAZY

Kompletní propozice závodu https://www.htriatlon.cz/htriatlon-tour/houmruv-triatlon/

Startovní listina závodu https://www.sportt.cz/races/all/startlist/456


Vladislav Dykast M: 725 933 660
E: vladislavdykast@gmail.com
A: Smrčinská 12, Praha 5

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru