INFORMACE pro účastníky nedělního Pražského triatlonu 2017

Závod se koná tuto neděli 23.7.2017. 

Závod je součástí bodované série H triatlon TOUR 2016. Závod je součástí seriálu “Můj první triatlon”. Juniorské závody jsou součástí Českého poháru v triatlonu. Závod komentuje Stanislav Bartůšek. Hudební režiji obstará  DJ Aleš Matoušek.

POLOHA
Ulice K Hrázi v Horních Počernicích. GPS 50.0997500N, 14.6109639E

PARKOVÁNÍ
K parkování můžete využít odstavnou plochou před koupalištěm. Vjezd do areálu (za závoru) bude pouze pro závodníky se startovným v úrovni PREMIUM. Ve voze, prosím, nenechávejte na viditelných místech cennosti!!

PRESENTACE 
Presentace pro všechny kategorie bude probíhat v centru závodu v označeném stanu na pláži rybníku Eliška a to v sobotu od 17.00 – 18.00 hodin a v neděli od 8.00 hodin do 10.00 hodin!!!.
Ve stejný den a čas se uskuteční “Jak na to” – seznámení s triatlonem pro nováčky a všehny, kdo chtějí získat zajímavé informace o triatlonu. Prezentace předem přihlášených závodníků končí 30 minut před příslušným startem. Presentace pro závodníky se startovným PREMIUM bude probíhat v označeném stanu.
Obdržíte startovní set – obálku (startovní číslo, číslo – samoplepku na kolo, samolepky na přilbu, čip s neoprenovým páskem, lístek do tomboly, poukázku na oběd), tašku s energetickým balíčkem (dle úrovně startovného), pivem, plaveckou čepicí.

Čip Vám bude sejmut v cílovém prostoru, případně odevzdejte časoměřičům!Pokud jste mladší 18 let, bude od Vás při presentaci požadován souhlas zákonného zástupce.

UCHYCENÍ STARTOVNÍHO ČÍSLA
Startovní číslo si pomocí gumičky (bude k dispozici) umístíte na záda (cyklistická část) a hrudník – břicho (běžecká část). U stanu s prezentací budou pořadatelé, kteří Vám namalují startovní číslo na ruku a nohu!!
Štafety si čip a číslo předávají vždy v depu po každé části závodu (i plavecké).
Pokud by se Vám i přesto povedlo odstartovat bez čipu, nahlaste toto v cíli v modrém časoměřičském voze APACHI. Start pod cizí identitou je zakázán a povede k diskvalifikaci.

ROZHODČÍ, TECHNICKÝ DELEGÁT, POŘADATELÉ
Respektujte, prosím, pokyny rozhodčích, technického delegáta, pořadatelů, městské policie a Policie ČR.

WC, umyvadla, pitná voda, sprcha
V centru závodu budou mobilní toalety (barevně rozdělené pro dámy a pány – děkujeme za respektování) a mobilní umyvadla. Po dokončení závodu bude k dispozici sprcha se studenou vodou.

OBČERSTVOVACÍ STANICE
Dostatek pitné vody bude a iontového nápoje bude v občerstvovací stanici před cílovým prostorem. K dispozici bude ovoce a sušenky.

OBĚD
Všichni závodníci mají v ceně startovného oběd, který bude vydáván po 13té hodině (těstoviny s kuřecím masem nebo kuřecí stehno s rýží)

ÚSCHOVNA
Úschovna bude zajištěna ve stánku, kde bude probíhat prodej našich triček na podporu Zbyňka Švehly a nadace Srdcerváči. Přesto Vás žádáme, abyste s sebou nebrali žádné cennosti. Cena úschovy je 20 Kč (zdarma, když si koupíte naše triko…)

START ZÁVODŮ a DEPO HOBBY, KLASIK, SPORT, ml. a st. žáci, dorost

Ukládání kol a věcí na běžeckou část začíná v 8.15 hodin a končí v 10.20 hodin!! Do Depa mají vstup pouze registrovaní závodníci!! Rozprava se uskuteční v 10.20 hodin. Startuje se ve vlnách dle Propozic.

CYKLISTICKÁ ČÁST HOBBY, KLASIK, SPORT, ml. a st. žáci, dorost
Cyklistickou část je nutné dokončit v době trvání dopravní uzavírky (10.45 – 13.00 hodin). Na cyklistické části je zakázáno přejíždění do protisměru!! Povolená je jízda v háku! Z tohoto důvodu je zakázané časovkářské kolo (viz. Pravidla). Na trati budou dva doprovodné motocykly, pořadatelé, Městská policie a Policie ČR.

BĚŽECKÁ ČÁST HOBBY, KLASIK, SPORT, ml. a st. žáci, dorost
Běžecká část se uskuteční v navazujícím lesoparku. Na běžecké trati je umístěna občerstvovací stanice.

OBČERSTVOVACÍ STANICE
Je umístěna na běžecké trase před cílovým prostorem. Bude připraven iontový nápoj, voda a ovoce (v průběhu závodu i po dokončení závodu)

DĚTSKÉ TRATĚ benjamínci, vlčáci, předžáci
Časy startů dle propozic. Umístění depa, místa startu sdělí moderátor s dostatečným předstihem.

VÝSLEDKY
Budou průběžně vystavovány na stojanu v centru závodu. Do 20 minut po uveřejnění výsledků je možné podat prostest u ředitele závodu nebo v časoměřičském voze. Závodník, který nahlásil svoje mobilní číslo, obdrží sms zprávu se svým časem a pořadím, v odpoledních hodinách se výsledky objeví i na internetu na www.htriatlon.cz, www.facebook.com/htriatlonwww.sportovniservis.cz

DOPROVODNÝ PROGRAM
V průběhu celé akce bude probíhat zajímavý doprovodný program (ukázky první pomoci, hasičské techniky, malování na obličej, skákací hrad, dětský stan).

TOMBOLA
Po vyhlášení výsledků proběhne tombola.

Předpověď POČASÍ zatím hovoří o velmi dobrých podmínkách tj. oblačno až polojasno, denní teploty 24°C

Nezbývá nám než Vám na závěr popřát, aby se Vám závod podařil a líbil, a o to se budeme snažit co nejvíce. Tělo musíme překvapit!!!


Vladislav DykastM: 725 933 660
E: vladislavdykast@gmail.com
A: Smrčinská 12, Praha 5

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru