Pátek 2.8.2019

17.00 otevření stanového městečka v centru závodu (k dispozici toalety, sprchy) ZDARMA

17:00 – 19:00 Otevření startovní kanceláře

18.00 – 19.00 „Jak na to“

předzávodní setkání závodníků s pořadateli, možnost dotazů, tréninku na trati a další

Sobota 3.8. 2019

8:30 Otevření startovní kanceláře pro děti i dospělé!

10.00 otevření depa pro běžeckou část v centru závodu (ukládají se pouze věci na běžeckou část)

10:00 start1 běžeckého závodu do 3 let (2016 a mladší)

Dětské tratě jsou vhodné pro odrážedla a horská kola

10:15 start2 běžeckého závodu 4-6 let (2013-2015)

10:30 start3 běžeckého závodu 7-8 let (2011-2012)

10:45 start4 běžeckého závodu 9-10 let (2009-2010)

11:00 start5 běžeckého závodu 11-12 let (2007-2008) a 13-14 let (2005-2006)

11:15 vyhlášení výsledků dětských závodů

………………………………………………….

11:30 rozprava hlavního závodu v centru závodu

11:45 rychlý přesun na start plavecké části pro závodníky na tratích Hobby, Klasik a Sport

11.55 ukládání kol do depa na startu plavecké části

12:00 start SPORT + Štafety SPORT  750 m – 40 km – 10 km

12:20 start KLASIK + Štafety KLASIK 500 m – 20 km – 5 km

12:40 start HOBBY + Štafety HOBBY   50 m – 10 km – 2 km

14:30 slavnostní vyhlášení výsledků

14:45 vylosování tomboly

15:00 – 00.00  HUDEBNÍ FESTIVAL

Petr Čtvrtníček a WSEDĚ vězeňská kapela Kuřim

Sabina Křovíková, Vlasta Horváth, RUKSAK a další

Kategorie:

Hobby:

Dorostenci/Dorostenky do 18 let
Muži/Ženy/Štafety

Klasik:

Muži/Ženy do 39 let
Muži/Ženy 40 let a starší/štafety

Sport:

Muži/Ženy do 49 let
Veteráni/Veteránky 50 let a starší
Štafety

startovné obsahuje :

  • startovní čísla (1x číslo na gumu okolo pasu, 2x číslo na kolo + helmu)  s čipem a další vybavení pro závodníky v personalizované obálce
  • čipovou časomíru včetně mezičasů a SMS s výsledkem
  • možnost převodu startovného na jinou osobu do středy před závodem bez poplatku
  • elektronický diplom finishera závodu
  • finisherskou medaili
  • osvěžení během závodu (iontový nápoj, voda, čaj)  v cíli
  • WC a parkování v bezprostřední blízkosti závodu
  • ceny pro vítěze
  • drobné dárky od partnerů a pořadatelů závodu

Hudební festival

  • Petr Čtvrtníček a WSEDĚ – vězeňská kapela
  • Sabina Křováková
  • FROM
  • Ruksak
  • Tomáš Ringel
  • Zdeněk Polach a Matýsek