startovné obsahuje :

  • startovní číslo 
  • čip
  • SMS s výsledkem
  • certifikát s výsledkem
  • FINISHERSKÉ triko
  • slosovatelný lístek – tombola
  • občerstvení v cíli
    • voda
    • ovoce
    • iont. nápoj GATORADE
  • výběr z tratí HOBBY, SPORT, dětské závody
  • gel nebo tyčinka součástí startovního balíčku
  • sprchy
  • WC
  • parkování v bezprostřední blízkosti závodu
  • úschovna
  • Moderátor ČT Sport Stanislav Bartůšek
  • DJ Aleš Matoušek
  • ceny pro vítěze
  • ceny od partnerů
    • 20% sleva na nákup v Nike Prague ve Slovanském domě
    • další budou přibývat – sleduj facebook a instagram!

Doprovodné aktivity

  • stánek s občerstvením 
  • dětský stan – malování na obličej, malování obrázků na téma “Běžecký kros Skalka” s vyhlášením nejlepších obrázků, 
  • program prevence s Městskou policií HMP – vystavování řidičských průkazů, alkobrýle
  • Hasiči Kbely – ukázka techniky
  • ukázka první pomoci

8. ročník běžeckého závodu, 

závod je součástí bodované série HT TOUR 2018,

závod je určen pro všechny věkové a výkonnostní kategorie včetně dětí.

 

Místo konání: 

Praha 5, Přírodní rezervace Skalka, poblíž ulice Smrčinská, za areálem  Rugby Club Tatra Smíchov,

GPS souřadnice 50.0736372N, 14.3652778E.

 

Parkování: 

ZDARMA v bezprostřední blízkosti centra závodu.

 

Pořadatel:

H-Triatlon, z.s. ve spolupráci s partnery.

 

Ředitel závodu:

Ing. Matěj Verl, tel.: 774 300 995, email: [email protected]

Časový program závodu:

Prezentace závodníků příchozích závodníků končí 60 minut před jejich startem, předem přihlášení závodnící se musí prezentovat nejpozději 30 minut před svým startem.

  •   8:00 otevření startovní kanceláře (start prezentace)
  •   9:45   start závodu dětí: ročníky 2015 a mladší – 300 m
  • 10:00  start závodu dětí: ročníky 2012-2014  – 300 m
  • 10.20  Vyhlášení kategorií dětí: ročníky 2015 a 2012-2014
  •  10:40 start závodu dětí: ročníky 2007-2011   – 1 km
  •  11:00 start závodu dětí: ročníky 2003-2006 – 2 km
  • 11.50  Vyhlášení kategorií dětí: ročníky 2007-2011 a 2003-2006
  • 12:15  start HOBBY 3 km
    • Dorostenky 16-18 let
    • Dorostenci 16-18 let
    • Ženy 19-34 let
    • Ženy 35-44 let
    • Ženy 45-99 let
    • Muži hobby (bez rozdílu věku)
  • 13:00 Start SPORT 6km
    • Ženy ultra (bez rozdílu věku)
    • Muži 19-39 let
    • Muži 40-49 let
    • Muži 50-59 let
    • Muži 60-99 let
  • Vyhlášení výsledků HOBBY A SPORT závodů (ihned po doběhu posledního závodníka na trati SPORT)
  • Tombola (slosovatelná jsou všechna startovní čísla včetně dětských)
  •  Zakončení akce

Dospělí 15+

  • Do 31. 12. 2017 190,- Kč
  • Do 22. 1. 2018   290,- Kč
  • Do 22. 3. 2018  390,- Kč
  • Na místě  590,- Kč 

Děti do 15 let

  • Do 31. 12. 2017 90,- Kč
  • Do 22. 1. 2018   140,- Kč
  • Do 22. 3. 2018  190,- Kč
  • Na místě  290,- Kč 

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2011

Umístění

Kategorie

1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

M15 (2 km)

Tomáš Tůma

8:41

David Jarůšek

8:57

Igor Polák

9:48

F15 (2 km)

Dominika Dbalá

10:33

Barbora Dbalá

12:10

Anna Štepánová

12:23

F18 (3 km)

Barbora Pribičinová

13:46

Simona Slišková

23:24

F35 (3 km)

Lenka Ryzáková

15:26

Kristina Řešátková

15:41

Petra Pšeničková

17:46

F99 (3 km)

Gabriela Riegelová

15:35

Dana Tichánková

17:00

Monika Tocháčková

17:42

M18 (5 km)

Marián Pollák

27:46

M35 (5 km)

Christian Iriarte

20:41

Tomáš Ekl

21:07

Ondřej Janota

21:35

M49 (5 km)

Pavel Veselý

21:22

Radek Turiščev

24:34

Tomáš Ondračka

24:44

M65 (5 km)

Vladimír John

26:00

Jiří Krofta

27:53

Jaroslav Dykast

31:31

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2012

Umístění

Kategorie

1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

Dívky 11-15 (2 km)

Barbora Zelená

9:59

Dominika Dbalá

11:00

Anna Štěpánová

11:09

Chlapci 11-15 (2 km)

Václav Hrdlička

10:01

Lukáš Barták

10:19

Pavel Bis

10:19

Ženy do 34 let (3 km)

Barbora Pribičinová

13:48

Petra Pšeničková

17:31

Eva Sýkorová

19:13

Ženy 35 až 44 let (3 km)

Pavla Palubová

17:47

Klára Pavlíková

18:13

Věra Valešková

18:49

Muži hobby (3 km)

Jan Humr

12:39

Petr Michovský

15:13

Michal Burda

15:39

Ženy Ultras (6 km)

Kamila Gregorová

27:26

Katarina Lovrantová

31:56

Lucia Fencikova

35:48

M39 (6 km)

Michal Řežábek

25:49

Jan Ježek

27:15

Michal Knap

28:04

M49 (6 km)

Pavel Suchý

30:34

Petr Pražák

31:04

Radek Svoboda

38:36

M59 (6 km)

Václav Slabý

30:45

Martin Vaculík

36:26

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2013

Umístění

Kategorie

1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

D11-15

Barbora Zelená

10:24

Mája Mihalčíková

12:14

Marie Karchňáková

12:39

CH11-15

Ladislav Liška

9:05

Pavel Bis

10:01

Martin Havlíček

12:40

Z18

Barbora Pribičinová

13:26

Z34

Katarína Bělová

12:56

Tereza Svojítková

15:21

Magdaléna Syberová

16:41

Z44

Klára Pavlíková

17:28

Věra Danišová Valešková

19:25

Z45

Květa Valentová

16:49

Zuzana Zelená

17:44

M18

Vratislav Borský

11:36

Lukáš Koutenský

13:15

Petr Pollák

13:56

M-Hobby

Michal Knap

12:26

Ivan Minchev

12:50

Jakub Dostál

13:28

Ženy Ultras

Roubalová Markéta

34:18

Filová Hana

36:36

Musilová Eva

37:55

M39

Kučera David

23:55

Pomezný Lukáš

24:44

Řežábek Michal

25:41

M49

Michal Kouba

30:59

Ouřada Jaromír Míra

34:54

Pribičin Ludvík

36:09

M99

Krejsa Václav

51:37

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2014

Umístění

Kategorie

1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

F15 (2 km)

Kateřina Deutschová

10:54

Viktorie Horníková

12:49

Hanka Bui

13:41

M15 (2 km)

David Štros

8:49

Michal Smetana

9:24

Lukáš Barták

10:32

F18 (3 km)

Zuzana Braná

13:51

F34 (3 km)

Klára Příhodová

13:48

Barbora Vávrová

19:00

Jana Vávrová

19:43

F44 (3 km)

Renáta Vesecká

17:59

Věra Danišová Valešková

19:32

Eva Michalinová

21:02

M18 (3 km)

Borský Vratislav

13:26

Zadina Patrik

14:26

Bis Pavel

14:40

Muži Hobby

Jan Humr

13:46

Pavol Daniš

15:41

Mirek Forejt

16:01

M39 (6 km)

Michal Řežábek

24:38

Ondřej Janota

27:13

Karel Prager

28:33

M49 (6 km)

Jakub Sládeček

28:40

Petr Staněk

29:32

Martin Lebeda

31:37

M59 (6 km)

Pavel Vaněk

28:22

Ivan Minchen

28:43

Jaroslav Kopejtko

40:34

Ženy Ultras

Ivana Zbořilová

31:12

Daniela Sedliaková

35:06

Monika Smetanová

35:52

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2015

Umístění

Kategorie

1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

F15 (2 km)

Anna Rosáková

12:17

Viktorie Horníková

12:35

Markéta Vltavská

12:48

M15 (2 km)

David Štros

8:35

Adam Jebousek

11:07

Tomáš Lipenský

11:12

F18 (3 km)

Natálie Hypešová

16:25

Natálie Víšková

18:01

Iveta Nekolová

19:04

F34 (3 km)

Anežka Hrunková

18:36

Zdenka Brychtova

18:56

Lucie Kafková

19:14

F44 (3 km)

Klára Pavlíková

18:55

Pavla Korcová

19:01

Kateřina Lukášová

19:13

M18 (3 km)

Jakub Bláha

13:53

Patrik Zadina

15:08

Pavel Bis

16:04

Muži Hobby

Vratislav Borský

13:28

Lukáš Faltys

14:06

Jan Rada

14:16

M39 (6 km)

Jan Flašar

24:39

Filip Peřinka

25:37

Michal Vokrouhlík

25:52

M49 (6 km)

Martin Hejný

26:34

Jakub Sládeček

28:43

Pavel Richter

29:38

M59 (6 km)

Pavel Vaněk

29:49

Zdeněk Tůma

36:16

Jaroslav Kopejtko

41:13

M99 (6 km)

Vladislav Knebl

51:18

Ženy Ultras

Hana Rippelova

33:14

Iveta Marešová

34:35

Alžběta Jeřábková

35:45

Týmy

Dragouni

1:25:54

Torpedo Židovice

1:34:52