Kros SKALKA podzim 2017

PROPOZICE KROS SKALKA podzim 2017TRATĚČASOVÝ PROGRAMONLINE REGISTRACEONLINE STARTOVNÍ LISTINAGALERIE VÍTĚZŮFOTOGALERIE

Termín konání: Neděle 29. října 2017

Místo konání: Praha 5, Přírodní rezervace Skalka, poblíž ulice Smrčinská, za areálem  Rugby Club Tatra Smíchov, 50.0736372N, 14.3652778E

Statut: 1. ročník amatérského běžeckého závodu. Závod je součástí bodované série HT TOUR 2017.

Závod je určen pro všechny věkové a výkonnostní kategorie včetně dětí. Závodníci si mohou vybrat z několika délek a obtížností tratí.

Pořadatel: H-Triatlon, o.s. ve spolupráci s partnery

Ředitel závodu: Mgr. Vladislav Dykast, tel.: 725 933 660, email: email@htriatlon.cz

Moderuje: Stanislav Bartůšek

Účast známé osobnosti: Stanislav Bartůšek, Tomáš Mika, Ondřej Teplý, Josef Pavlík, Petr Čtvrtníček

Registrace: Online registrace závodníků viz “Registrace” nebo na www.sportt.cz

Parkování: ZDARMA v místě závodu (příjezdová cesta a přilehlé ulice)

Doprovodné aktivity: BUDE UPŘESNĚNO – minulých letech například: živá muzika, zábava pro celou rodinu, alkobrýle, skákací hrad, program prevence s Městskou policií HMP, ukázky první pomoci a hasičské techniky, mluvící papoušci a další.

Soutěž týmů: Soutěž 3 a více členných týmů na trati SPORT (Každý závodník běží celou trať a počítá se součet 3 nejrychlejších závodníků). Vyhlašujeme 3 nejrychlejší týmy bez rozdílu věku a pohlaví. Stačí vyplnit při registraci název týmu.

Startovné:

  • děti do 15 let
termíny cena
do 25. 3. 50 Kč
26.3.-19.10. 70 Kč
od 20. 10. 100 Kč
  • dorost a dospělí
termíny SILVER GOLD PREMIUM
do 25. 3. 100 Kč 300 Kč 900 Kč
26.3.-19.10. 200 Kč 400 Kč 1 000 Kč
od 20. 10. 300 Kč 500 Kč 1 100 Kč

 

V ceně startovného každý závodník získá:

  • kompletní zabezpečení trati a závodu organizátory
  • SLOSOVATELNÉ STARTOVNÍ ČÍSLO (v případě registrace do 13. 4. 2017 se jménem závodníka)
  • ENERGETICKÝ BALÍČEK
  • zdravotní službu
  • FINISHERSKOU medaili
  • čipové měření vašeho času včetně zapůjčeného čipu
  • SMS zprávu s výsledkem
  • Ovoce v cíli závodu
  • Občerstvovací stanice na trati: voda, iontový nápoj
  • Elektronický certifikát s výsledkem

  • Trička, občerstvení, samostatná prezentace, volba startovního čísla, energetické nápoje, gely, vstup do PREMIUM stanu a další, (pro GOLD a PREMIUM)

Ceny:

  • BUDE UPŘESNĚNO

Výtěžek ze startovného: část výtěžku ze startovného a prodeje triček “Tělo musíme překvapit” bude tradičně věnována na charitativní účely. Podrobnosti budou upřesněny.

Ustanovení závodu:

  • závodníci startují na vlastní nebezpečí
  • závodníci jsou povinni dodržovat pokyny pořadatelů, rozhodčího a příslušníků policie.
  • pořadatel neručí za škody vzniklé účastníkům ani za škody jimi způsobené
  • první pomoc je zajištěna záchrannou službou
  • pořadatel si vyhrazuje právo nutných technických změn oproti propozicím závodu z důvodů nepředvídatelných okolností
  • děti mohou závodit pouze v doprovodu a se souhlasem svých zákonných zástupců
  • Možnost využití úschovny – 20 Kč
  • prezentace závodníků příchozích závodníků končí 60 minut před jejich startem, předem přihlášení závodníci se musí prezentovat nejpozději 30 minut před startem (zvláštní režim pro startovné PREMIUM)
  • V případě nevrácení nebo ztráty čipu bude po závodníkovi vymáhána částka 500Kč, prosím připevněte si čip dle instrukcí a určitě ho neztratíte.
  • Startovné se nevrací, pouze do termínu 20. 10. 2017 je možné provést převod na jiného závodníka v rámci tohoto závodu

DĚTI

Benjamínci: ročníky 2014 a mladší – 300 m
Vlčáci: ročníky 2011-2013 – 300 m
Předžáci: ročníky 2006-2010 – 1 km (1 okruh tratě HOBBY)
Žáci: ročníky 2002-2005 – 2 km (2 okruhy tratě HOBBY)

DOROST, ŽENY a MUŽI

HOBBY – 3  km (3 okruhy tratě HOBBY)
SPORT  – 6  km (3 okruhy tratě SPORT)

Časový program závodu:

Prezentace závodníků příchozích závodníků končí 60 minut před jejich startem, předem přihlášení závodnící se musí prezentovat nejpozději 30 minut před svým startem (GOLD a PREMIUM samostatná prezentace)

  •   8:00 otevření startovní kanceláře (start prezentace)
  •   9:45   start závodu dětí: ročníky 2014 a mladší – 300 m
  • 10:00  start závodu dětí: ročníky 2011-2013  – 300 m
  • 10.20  Vyhlášení kategorií dětí: ročníky 2014 a 2011-2013
  •  10:40 start závodu dětí: ročníky 2006-2010   – 1 km
  •  11:00 start závodu dětí: ročníky 2002-2005 – 2 km
  • 11.50  Vyhlášení kategorií dětí: ročníky 2006-2010 a 2002-2005
  • 12:15  start HOBBY 3 km
    • Dorostenky 16-18 let
    • Dorostenci 16-18 let
    • Ženy 19-34 let
    • Ženy 35-44 let
    • Ženy 45-99 let
    • Muži hobby (bez rozdílu věku)
  • 13:00 Start SPORT 6km
    • Ženy ultra (bez rozdílu věku)
    • Muži 19-39 let
    • Muži 40-49 let
    • Muži 50-59 let
    • Muži 60-99 let
  • Vyhlášení výsledků HOBBY A SPORT závodů (ihned po doběhu posledního závodníka na trati SPORT)
  • Tombola (slosovatelná jsou všechna startovní čísla včetně dětských)
  •  Zakončení akce


(případně se můžete registrovat přímo na www.sportt.cz)

Řežábek Michal - vítěz a rekordman trati SPORT v čase 24:38 (2014)

Řežábek Michal – vítěz a rekordman trati SPORT v čase 24:38 (2014)

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2011
Umístění
Kategorie 1. místo Čas 2. místo Čas 3. místo Čas
M15 (2 km) Tomáš Tůma 8:41 David Jarůšek 8:57 Igor Polák 9:48
F15 (2 km) Dominika Dbalá 10:33 Barbora Dbalá 12:10 Anna Štepánová 12:23
F18 (3 km) Barbora Pribičinová 13:46 Simona Slišková 23:24

F35 (3 km) Lenka Ryzáková 15:26 Kristina Řešátková 15:41 Petra Pšeničková 17:46
F99 (3 km) Gabriela Riegelová 15:35 Dana Tichánková 17:00 Monika Tocháčková 17:42
M18 (5 km) Marián Pollák

27:46

M35 (5 km) Christian Iriarte

20:41

Tomáš Ekl 21:07 Ondřej Janota 21:35
M49 (5 km) Pavel Veselý

21:22

Radek Turiščev

24:34

Tomáš Ondračka

24:44

M65 (5 km) Vladimír John

26:00

Jiří Krofta

27:53

Jaroslav Dykast

31:31

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2012
Umístění
Kategorie 1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

Dívky 11-15 (2 km) Barbora Zelená

9:59

Dominika Dbalá

11:00

Anna Štěpánová

11:09

Chlapci 11-15 (2 km) Václav Hrdlička

10:01

Lukáš Barták

10:19

Pavel Bis

10:19

Ženy do 34 let (3 km) Barbora Pribičinová

13:48

Petra Pšeničková

17:31

Eva Sýkorová 19:13
Ženy 35 až 44 let (3 km) Pavla Palubová

17:47

Klára Pavlíková

18:13

Věra Valešková

18:49

Muži hobby (3 km) Jan Humr

12:39

Petr Michovský

15:13

Michal Burda

15:39

Ženy Ultras (6 km) Kamila Gregorová

27:26

Katarina Lovrantová

31:56

Lucia Fencikova

35:48

M39 (6 km) Michal Řežábek

25:49

Jan Ježek

27:15

Michal Knap

28:04

M49 (6 km) Pavel Suchý

30:34

Petr Pražák

31:04

Radek Svoboda

38:36

M59 (6 km) Václav Slabý

30:45

Martin Vaculík

36:26

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2013
Umístění
Kategorie 1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo Čas
D11-15 Barbora Zelená

10:24

Mája Mihalčíková

12:14

Marie Karchňáková 12:39
CH11-15 Ladislav Liška

9:05

Pavel Bis

10:01

Martin Havlíček 12:40
Z18 Barbora Pribičinová

13:26

Z34 Katarína Bělová

12:56

Tereza Svojítková

15:21

Magdaléna Syberová 16:41
Z44 Klára Pavlíková

17:28

Věra Danišová Valešková

19:25

Z45 Květa Valentová 16:49 Zuzana Zelená

17:44

M18 Vratislav Borský 11:36 Lukáš Koutenský

13:15

Petr Pollák 13:56
M-Hobby Michal Knap 12:26 Ivan Minchev

12:50

Jakub Dostál 13:28
Ženy Ultras Roubalová Markéta

34:18

Filová Hana

36:36

Musilová Eva

37:55

M39 Kučera David

23:55

Pomezný Lukáš

24:44

Řežábek Michal

25:41

M49 Michal Kouba

30:59

Ouřada Jaromír Míra

34:54

Pribičin Ludvík

36:09

M99 Krejsa Václav

51:37

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2014
Umístění
Kategorie 1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

F15 (2 km) Kateřina Deutschová

10:54

Viktorie Horníková

12:49

Hanka Bui

13:41

M15 (2 km) David Štros

8:49

Michal Smetana

9:24

Lukáš Barták

10:32

F18 (3 km) Zuzana Braná

13:51

F34 (3 km) Klára Příhodová

13:48

Barbora Vávrová

19:00

Jana Vávrová

19:43

F44 (3 km) Renáta Vesecká

17:59

Věra Danišová Valešková

19:32

Eva Michalinová

21:02

M18 (3 km) Borský Vratislav

13:26

Zadina Patrik

14:26

Bis Pavel

14:40

Muži Hobby Jan Humr

13:46

Pavol Daniš

15:41

Mirek Forejt

16:01

M39 (6 km) Michal Řežábek

24:38

Ondřej Janota

27:13

Karel Prager

28:33

M49 (6 km) Jakub Sládeček

28:40

Petr Staněk

29:32

Martin Lebeda

31:37

M59 (6 km) Pavel Vaněk

28:22

Ivan Minchen

28:43

Jaroslav Kopejtko

40:34

Ženy Ultras Ivana Zbořilová

31:12

Daniela Sedliaková

35:06

Monika Smetanová

35:52

BĚŽECKÝ KROS SKALKA 2015
Umístění
Kategorie 1. místo

Čas

2. místo

Čas

3. místo

Čas

F15 (2 km) Anna Rosáková 12:17 Viktorie Horníková 12:35 Markéta Vltavská 12:48
M15 (2 km) David Štros 8:35 Adam Jebousek 11:07 Tomáš Lipenský 11:12
F18 (3 km) Natálie Hypešová 16:25 Natálie Víšková 18:01 Iveta Nekolová 19:04
F34 (3 km) Anežka Hrunková 18:36 Zdenka Brychtova 18:56 Lucie Kafková 19:14
F44 (3 km) Klára Pavlíková 18:55 Pavla Korcová 19:01 Kateřina Lukášová 19:13
M18 (3 km) Jakub Bláha 13:53 Patrik Zadina 15:08 Pavel Bis 16:04
Muži Hobby Vratislav Borský 13:28 Lukáš Faltys 14:06 Jan Rada 14:16
M39 (6 km) Jan Flašar

24:39

Filip Peřinka

25:37

Michal Vokrouhlík

25:52

M49 (6 km) Martin Hejný

26:34

Jakub Sládeček

28:43

Pavel Richter

29:38

M59 (6 km) Pavel Vaněk

29:49

Zdeněk Tůma

36:16

Jaroslav Kopejtko

41:13

M99 (6 km) Vladislav Knebl

51:18

Ženy Ultras Hana Rippelova

33:14

Iveta Marešová

34:35

Alžběta Jeřábková

35:45

Týmy Dragouni 1:25:54 Torpedo Židovice 1:34:52